Camilos Bordonabos forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Image

 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 {Interviu}

Go down 
AutoriusPranešimas
Camila
Geriausia Cami draugė Adminė
Geriausia Cami draugė Adminė
Camila


Pranešimų skaičius : 146
Join date : 2008-03-06

{Interviu} Empty
RašytiTemos pavadinimas: {Interviu}   {Interviu} EmptyŠt. 03 08, 2008 2:18 pm

interviu su Benja :
Benjamin - geras ir iðtikimas Cris Morenos produktas , jam 21 metai ir beveik puse savo gyvenimo jis pragyveno televizijos studijoje po Cris Morenos auklejimu . Ðiandien jis pragyvena pasikeitimu etapa . Maþa to , kad vaikinas pervaþiavo ið La - platos ir gyvena Buenos airese , Benjamin isimilejes kaip niekada ir galvoja visiskai atsiduoti muzikai , dekingas diskui " Alma pirata " , kuris iðëjo á pasaulá ápusejus ðiø metø lapkrièiui .

~ Interviu ~
- Kartu su disku tu pradësi solistine karjera ?
- Ne . Reikalas tame , kad diske daugelis dainu , kurias dainuoja ir kiti serialo aktoriai . Kada man atëjo galimybë áraðyti pora dainu , að nesiprieðinau , nes mëgstu ðá reikalà . Sudainavau 4 dainas . Bet po sutikimo Cris Morenos ir RGB kompanijos , mes padarëme taip , kad diskas skambëtu visiðkai su mano dainavimu . Dabar að turësiu ðansa ir dainuoti ir keliauti .

- Tu vaþiuosi á valstybes kur tave atsimena dar ið " Floricientos " ir " Maiðtautoju " laikø ?
-Taip kur tik akys veda ! Man vis vien , svarbiausia - keliauti .

- Ðoksi savo renginiuose ?
- Galvoju , kad ne . Ðokiai ne man . Tikiuosi , kad kaip nors iðsisuksiu .
- Nori , kad tavo aktorio karjera visada sutaptu su muzikanto ?
- Kaip muzika , taip ir aktoriumi bûti man labai patinka . Jei atsiranda galimybë kartu filmuotis ir dainuoti , að visada ja iðnaudoju . Taip pat neabejotina , kad ateityje að atiduosiu save muzikai .

- Kaip tu jautiesi scenoje , be Erreway palaikimo ?
- Muzikantai , kurie sudaro man kompanija , dirbo su Erreway . Tai pliusas . Bet ið kitos pusës , neiprasta bûti vienam . Tai labai jauèiasi kada filmuojami klipai . Neþinau , blogai tai ar ne . Bet að tikiu savo jëgomis , ir tai duoda man daugiau pasitikejimo savimi .

- O tu pats raðai dainas ?
- Taip . Diske " Alma pirata " að negalëjau jø ájungti , todel kad dël filmavimu pas mane nebuvo nei vienos laisvos minutëlës . Bet að dar pakankamai jaunas ir tikiu , kad dar spësiu parodyti publikai savo kuryba .

- Ka sako kolegos , pavyzdþiui Luisana , apie tavo nauja etapa ?
- Visi linki man sekmës . Jie þino , kad man tai patinka ir labai padeda
-
- Kokias naujas aukðtumas tu ruoðiesi uþkariauti ateinanèiais metais ?
- Mokytis gitara , praeiti koki nors kursa teatralinio meistriðkumo , keliauti , bûti su savo draugais , daugiau bendrauti su ðeima .

- Reiðkia ... su televizija viskas baigta ?
- Taip . Ruoðiuosi pailsëti , kaip minimum puse metø nuo tø filmavimø .

- Vis dar ruoðiesi mokytis kina ?
- Taip , aiðku . Bet kolkas ðis klausimas neiðsprestas , todël kad , kaip að jau sakiau , man svarbiausia ðiuo metu diskas " Pirato sielos " .

- Dabar , kada eini ant scenos , juotiesi daugiau pasitikintis savimi , negu tada , kada tik pradëjai ?
- Taip , jauèiuosi laisvesnis . Galiu pasiekti gera kontakta su publika . Kada augi , pasieki vis didesni þiurovo pasitikëjima .

- Kuo tu pasikliauni ( klausai ) savo karjeroje ?
- Jausmais ir ðeimos palaikimu . Stengiuosi eiti tais keliais , kur as jauèiuosi ásitikines .

- Man atrodo , kad nuo piratu , pas teve nieko nera . Ar tai ne taip ?
- Aiðku , kad ne . Bet að sieju piratiðkuma su maiðtingumu . Kaþkokiu momentu , kai að buvau jaunesnis - maiðtingumas buvo . Bet dabar ne .

- Kokie santikiai su MArija , tavo mergina ?
- Mes padedam vienas kitam ir stengiames bûti kaip ámanoma arèiau , neþiûrint á tai kad nei mano , nei jos darbas nepalieka mums laiko , kad daugiau laiko pabûti vieniems .

- - Ka Marija tau reiðkia , ðiai dienai ?
- Ji pagrindinis þmogus mano gyvenime á kurá galiu atsiremti . Ji labai padeda , duoda daug meilës . Ir að sprendþiu , kad tai labai daug reiðkia santikiuose vaikino ir merginos
Atgal į viršų Go down
https://camilabordonaba.aforumfree.com
Camila
Geriausia Cami draugė Adminė
Geriausia Cami draugė Adminė
Camila


Pranešimų skaičius : 146
Join date : 2008-03-06

{Interviu} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: {Interviu}   {Interviu} EmptyŠt. 03 08, 2008 2:28 pm

Senas, bet tikrai neblogas interviu.
Kaip jus manot, kodel zmones turetu paziureti filma “4 Caminos”?

Benja: - As manau, kad filmas pasakoja apie draugystes jega! Taip pat filme bus galimybe isgirsti kai kurias naujas dainas, na ir, be abejo, ten busiu as! Ir tai svarbiausia!

Kami: - O tai tiesa,… kai kurios merginos i si filma eis tik tam, kad paziuretu i ji!

Kas buo geriausia filmavimo metu?

Benja: - Darbas su Kami

Kami: - Taip, tikrai…

Benja: - Ne, bet tai tiesa. Kami puiki aktore ir puikiai buciuojasi, juokauju. Pas mus geri santykiai, todel dirbti su zmonemis, kuriuos gerai pazistu, buvo linksma, as nenoreciau dirbti su nepazistamais.

Kami : - Pries keleta dienu mes pamateme isa filma ir buvome labai patenkinti atliktu darbu. Filmas primena ta patirti, kuria mes igijome per siuos metus.

Filmas pasakoja apie grupe. Ju kelias buvo nelengvas. O jusu kelias ar buvo truputi lengvesnis?

Benja: - Filme grupej kelias i slove buvo sunkus, mums jis buvo truputi lengvesnis ir tai tiesa, nors is pradziu ir mums buvo ir geru, ir blogu laiku. Bet jeigu mes butume bloga grupe su blogomis dainomis ir blogais dainininkais mes nebutume tape tuo, kuo esame dabar.

Kami: - Taip, didele dalis musu atlikto darvo, tai visos comandos darbo produktas, bet ir Chris mums labai padejo.

Kai jus keliaujat, ko labiausiai ilgites?

Kami: - As labai ilgiuosi savo vaikino. Kai dau keliaujam…kaip dabar, kai kuriam filma. As skambinu jam kiekviena diena ! Karta i diena tai tikrai ! Kai buvau Izraelyje, su juo nekalbejau telefonu, mes bendravome e-mailais. As taip pat buvau pasiemusi musu bendra nuotrauka, visada ja vezioju kartu.

Benja: - Pas tave ir mano nuotrauka yra?

Kami: - Ne, brangusis, as matau tave kiekviena diena ir man to uztenka!

Kai jus esate koncertiniam ture, kas jums labiausiai patinka?

Benja: - As dievimu buti scenoje ir prakaituoti.

Kami : - Prakaituoti ?

Benja : - Nesikabinek prie zodzio, as turejau omeny, kad scenoje as megstu pilnai atsiduoti tam, ka darau.

Kami : - As megstu laika pries sou, tai beprotiskas momentas ! Ir as megstu prakaituoti ! (juokiasi)

Ko jus nekenciate ?

Benja : - Ilgu skrydziu.

Kami : - Buti toli nuo namu, nes as labai ilgiuosi savo vaikino, seimos, sunio.

Kelionese jums daug kartu tekdavo buti seima ar pora ?

Benja : - Mes pazitam vienas kita pakankamai seniai, todel zinom, kada reikia islaikyti distancija, kai esame blogos nuotaikos. Bet su Kami viskas klostosi puikiai !

Kami : - Ok…Bet viskas todel, kad as neturiu su tavimi miegoti viename kambaryje ir uzuosti jo smarves. (juokiasi)

Benja smirdi ? Tu girdejai apie tai anksciau, Benja ?

Benja : - Kami ir Felis paleido tokius gandus, bet, merginos, tai netiesa !!!

Kami: - As pajuokavau! Tiesa tai, kad mums kartu labai linksma!

Ko jus nekenciate vienas kitame?

Kami:- Nieko…Na gal tik tuos momentos, kai ji bando mane nutildyti.

Benja: - Tu kalbi tiek drug, kad gali is proto isvesti ir drambli. O dar as nemegstu to, kokia ji buna rytais. As galiu prisiekti, kad jeigu jus uzkalbinsite ja, pirma valanda po to kai ji atsikele, ji gali jus uzmusti, nors jeigu nuosirdziai, as tiks pats, kalbant apie si reikala. (juokiasi)

Paskutini menesi jus beveik nesimatet, kaip buvo iki tol, ar pakeite tai jusu santykius?

Benja: - As iki siol ja matau pakankamai, neskaitant darbo.

Kami: - Taip...Musu tarpusavio santykiai (viso ketvertuko), zymiai pagerejo paskutiniais menesiais. Bet tai labai sunku buti su kazkuo 24 valandas per para 7 dienas per savaite. Nedidele distancija nepakenks...

Benja: - O as taves ilgiuosi...

Kami: - As taves irgi…

Fanai uzduoda daug klausimu apie jusu tarpusavio santykius? Kas gi tarp jusu yra?

Benja: - Is tikruju mes esame dvyniai, kuriuos isskyre!

Kami: - Nutilk! Visiems fanams pareiskiu, mes ne PORA! Mes pazistam vienas kita nuo vaikystes ir esame labai gerais draugais, be to mes labai daznai kalbam telefonu, bet ne daugiau. Benja labai geras vaikinas, bet su savo antra puse as susitikinėju jau metus.

Benja, tu turi beprotiška darba. Filmuojiesi „Floricientoje“, su grupe iraset nauja albuma. Tu turi laiko tiesiog pagyventi?

Benja: - As myliu savo darba. Bet kiekvienam yra reikalingas laisvalaikis ir as esu laimingas, kad savo tvarkaraštyje galiu ji rasti. Tada as stengiuosi rasti laiko draugams ir seimai. As dalinuosi viskuo su savo seima.

Ar tu turi normalu gyvenima tinkanti 20-eciui vaikinui?

Benja: - As nesijauciu taip. As pats pasirinkau toki kelia, niekas nevercia manes to daryti ir mano gyvenimas visai neblogas, tik kad siuo metu turiu beprotiška darba. Ir mano tokia pat beprotiška seima ir draugai.

Kami, tu dabar labiau laisva nei anksčiau, nepasiilgai beprotiško darbo?

Kami: - Taip, pasiilgau. As ilgiuosi amoniu su kuriais dirbau. Bet dabar as turiu laiko tam, kas man irgi labai svarbu. As studijuoju.

Kaip i tave ziuri dėstytojai?

Kami: - Jiems as tokia pat, kaip ir visi. Kai ekranuose pasirode filmas jie suzinojo, kas as tokia, nors pries tai neturėjo zalio supratimo, todel, kad nezinojo nieko apie si seriala.

Kami, ar tai tiesa, kad tu filmuosies „Floricientoje“?

Kami: - Taip, ir as labai tuo džiaugiuosi. As neturiu supratimo, koks bus mano personazas, bet jis bus visai kitoks nei Marizza, o be to as labai džiaugiuosi, kad vel busiu televizijoje.

Benja, ar tu džiaugiesi, kad ir vel dirbsi su Kami?

Benja: - Aisku, as labai džiaugiuosi, kad ji ir vel susirado priezasti anksti keltis rytais.
Atgal į viršų Go down
https://camilabordonaba.aforumfree.com
 
{Interviu}
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» {Interviu}
» {Interviu}
» {Interviu su Erreway}

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Camilos Bordonabos forumas :: Kolegos :: Benjamin Rojas-
Pereiti į: