Camilos Bordonabos forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Image

 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 {Interviu}

Go down 
AutoriusPranešimas
Camila
Geriausia Cami draugė Adminė
Geriausia Cami draugė Adminė
Camila


Pranešimų skaičius : 146
Join date : 2008-03-06

{Interviu} Empty
RašytiTemos pavadinimas: {Interviu}   {Interviu} EmptyPen. 03 07, 2008 7:56 pm

interviu su Cami...

"Negyvensiu kartu, kol nesusituoksiu"

Pradejo vaidinti "Chiquititas", triumfavo su Erreway, vaidino pagrindini vaidmeni seriale "El patrón de la vereda", o dabar prades dirbti kartu su Andrea del Boca.

Absoliuti sekme ir jos gyvenimas nuo mazens buvo toks: nuolatiniai filmavimaisi, mokykla, keliones su grupe, spektakliai teatruose. Dabar Camila Bordonaba isgyvena pati graziausia laika, euforija. Ji pradejo gyventi nepriklausoma gyvenima, neseniai atsiskyre nuo tevu ir dabar gyvena savo bute.

Ji buvo viena is aktoriu, kuri daugiausiai sezonu suvaidino seriale "Chiquititas". Paskui pradejo vaidinti seriale Rebelde Way ir tapo maistinga ErreWay grupes nare. Kvartetas uzkariavo milijonus gerbeju sirdziu visame pasaulyje, ypac Izraelyje. Praitais metais ji atliko savo pirmaji pagrindini vaidmeni (su aktoriumi Gustavu Bermundezu) seriale "El patrón de la vereda", o kita menesi ji taps Andrea del Boca dukterimi seriale "Gladiadores de pompeya".

Ji, vis delto, netiki: ''Nezinau ar busiu aktore visa savo gyvenima",- abejoja. Taip pat priduria: "Nedirbu del pinigu, man labai malonu matyti vaikus, kurie dziaugiasi manimi, nesuprantu tokiu aktoriu, kurie tuo nesidziaugia, o sudaro kontarkta tik del pinigu." Jau du metai, kai Camila studijuoja kino direkcija (nezinau kaip tokia specialybe lietuvisai vadinasi) ir sako, kad kai baigs sias studijas, prades studijuoti vidines dekoracijas (manau, Lietuvoje isvis tokios specialybes nera) "Tam turiu talenta".

Camila uzaugo televizijoje. Jos pirmasis debiutas buvo, kai Cami tebuvo vos 2 metu. Vaidindama ji kopiavo 5 metais vyresne savo seseri Melina. Taciau Camilai darbas televizijoje greit atsibodo ir ji grizo i normalu gyvenima. Ji pradejo lankyti plaukimo bureli bei aerobika. Sitai jai padejo veliau, jai buvo lengviau mokytis Chiquititas serialo sokiu.

"Rytais eidavau i mokykla, o per pietus iki vakaro filmuodavausi programoje. Turejome viena sale, skira mums. Ten galejome ruostis pamokoms, valgyti, miegoti... Tai buvo kaip vaiku darzelis, o Cris Morena - musu antroji mama. Ji budavo visur. Jei kas jausdavosi blogai ar turedavo problemu mokykloje, ji mums stengdavosi padeti. Buvo labai gerai praleisti savo vaikyste ir paauglyste dirbant pas Cris. I Chiquititas patekau dar visai mazyte, o isejau jau budama paaugle. Nors budama maza ir vaidindama pas Cris as jauciausi kaip panele. As nieko nepraradau pradedama dirbti televizijoje. Nors mirdavau is nuovargio, vistiek eidavau i sokius su savo draugemis.

Pirma karta Camila pasibuciavo vaidindama seriale. "Buvo baisu, nes kamera mus filmavo is virsaus ir turejome labai ilgai buciuotis. Ir as klausiau saves, kada visa tai baigsis? Po dvieju metu ji isimylejo. Tai buvo vyras 14 metu vyresnis uz Camila, kuris tapo Erreway grupes techniku(Chochi). "As per Erreway isvykas valgydavau Palitos de la Selva (cia kazkos uzkandis), o jis ateidavo ju is manes pavogti. Ir mes pasilikdavome valgyti ir kartu ziuredavome televizoriu. Budavo labai linksma, ir as niekada nepagalvojau, kad jis man patinka iki tol kol Chochi manes nepakviete i pasimatyma."

Camilos ir Chochi santykiai buvo slapti kokius tris menesius. Jis buvo issiskyres ir turejo dukra, kuri dabar yra 4 metu amziaus. Niekas is grupes nezinojo apie judvieju romana iki tol kol Camila papasakojo Cris apie Chochi ir jos draugyste. "Esu ji labai isimylejusi ir noriu, kad viskas testusi kaip yra dabar, be promblemu." Chochi paliko darba Erreway. Dabar jis turi kita darba ir nori studijuoti vadyba. "Ji pamatai ir ji isimyli,- sako Camila,- mano seima ji labai myli."
--Kokie tavo planai 2006 metams? Gráði á televizijà?

--naa..visø pirmiausia noriu toliau studijuoti..ir gerai pabaigti mokslus.man tai labai svarbu.labai mëgstu kinematografijà.man labai padëjo ir tai,kad nuolat sukiojuosi televizijoje.ir,þinoma,labiau uþ viskà norëèiau sukurti koká nors savo projektà ar kaip kitaip save iðreikðti.gavua daug pasiûlymø filmuotis naujuose projektuose.tiesà pasakius,kol kas neþinau,kur filmuosiuos,o kur ne.dar neapsisprendþiau.o gal ir nebegráðiu á televizijà.juokauju.jau álipau á ðià balà,tai niekur ir nebedingsiu..kol kas þiûriu,kurie ið pasiûlytø vaidmenø man labiausiai patinka,kuriais galësiu labiausiai iðreikðti save.

--O kokius pasiûlymus gavai?

--mm..neþinau,ar jums sakyti..po to prasidës bereikalingos kalbos.geriau kol kas tai liks paslaptyje.

--Na gerai.. Bet mes þinom,kad gavai pasiûlymà ir ið Cris..

--ir ið kur jûs traukiat tokiø dalykø? (juokiasi) Taip,gavau.Bet jûs gal ne taip supratote.Cris man pasakë,kad,jeigu noriu,ji gali man paraðyti vaidmená,kuris mane labai gerai atskleistø.tik að turiu suderinti ir savo mokslus,ir norà vaidinti.

--O kodël tuomet atsisakei tau siûlyto vaidmens naujame Cris projekte "Alma Pirata"?

--jûs ir vël viskà þinote (juokiasi).taip,bûtø buvæ ðaunu vël dirbti kartu su Liu,su Benja..prisimintume senus gerus laikus.bet yra kaip yra.að atsisakiau,nes gavau kità pasiûlymà truputá anksèiau.

--Kai tau sekasi su savo vaikinu?

--viskas labai gerai.manau,kad netrukus mes persikelsime á bendrà bûstà ir kartu gyvensime.ið pradþiø norëjau pagyventi atskirai,paþiûrëti,kaip mums seksis,bet dabar,kai matau,kad mûsø santykiai tampa vis tvirtesni,manau,kad laukti nebeverta.

--Tai gal jau galvojate ir apie vestuves?

--emm..kol kas apie tai nekalbëjome.bet jeigu jis pasiûlytø uþ jo teëti,tikrai neatsisakyèiau,nes labai já myliu ir manau,kad bûtume labai laimingi kartu

-------------------------------------------
Camila toliau dainuoja

Dideli zingsni padare dainuodama grupeje "Erreway" net trejus metus. Dainininke ir aktore veliau dainavima paliko tiesiog kaip hobi, bet jo neapleido.
Veliau Camila dainuoti pradejo seriale "El patron de la vereda" . Zinoma, veliau pristatinejo savo albuma, tai aisku kele tos telenoveles reitingus.
Bet tai nesibaige tuo, ateinanciais metais Camilos laukia daug darbu, vienas is ju seriale "LOS GLADIADORES DE POMPEYA" ... Ten taip pat ruosiamasi kurti naujas dainas.. Ten nebus vien meiles romanai, tai bus susije ir su muzika.


Tai dar karta irodo, kad Erreway tikrai nebesusikurs ir negris, nes , kaip matote, viena is nariu Camila B. jau tikriausiai ir gales leisti savo albuma.
Stai interviu su Cami:
As manau, kad tarp Sisi ir Marizzos yra kazkas bendro , ar ne?
-Taip, nors Marizza buvo labiau suaugus, ji sauke ant viso pasaulio, ji juo slykstejosi.Ji kovojo uz teisybe, ji buvo pasiruosusi apversti pasauli aukstyn kojom, kad tik butu teisybe.Na Marizza nuolat krete sunybes, o Sisi dar viska, kad butu linxmiau, kad isgyventu.
Kas yra bendro tarp tu dvieju personazu ir Camilos Bordonabos?
-As labiau panasi i Marizza(juokiasi). As sakau tai kas man nepatinka, as kovoju, kad butu teisybe. Pas mane nera to svelnumo,stiprybes, kaip pas Sisi, o gaila Galbut, kad mano gyvenimas nebuvo toks kaip Sisi. Aciu Dievui. As turiu mama, teti ir nuostabia seima. As galiu sau leisti rodyti kaprizus. Sisi stengiasi padaryti savo gyvenima laiminga, nes jai daug ko truksta.
Ar tu pati renkiesi vaidmenis?
-Ne, kada Raulis(rezisierius "El patron de la vereda" ) man paskambino , papasakojo siek tiek apie serialo siuzeta, bet pats vaidmuo nebuvo pilnai baigtas, buvo dar kelios merginos siam vaidmeniui, Raulis dar nezinojo kas tixliai ji vaidins.Na galu gale,jis issirinko mane.
Jeigu tau pasiulytu dabar vaidmeni ramios , be savo nuomones merginos, tu noretum ji atlikti?
-Zinoma, as buciau laiminga jei man tektu atlikti toki vaidmeni. Is visu vaidmenu, kuriuos atlieku, as ko nors ismokstu. As zinau, kad nuolat kur nors skubu, visada darau viskas greitai ir galbut toks vaidmuo duotu man siek tiek ramybes, kurios as kolkas mazai turiu As niekada nevaidinau blogu vaidmenu, "Floricientoj" as atlikau dviguba vaidmeni Palomos ir Chuljetos. Tai buvo puiku - puiku buvo butu tuo kuo nesi
Tu mokeisi teatro ar dramos?
-Ne, man didziausios pamokos buvo "Mazyliai"...sokiais, dainavimas. Mes visi ten daug ko ismokom. Darbas buvo labai intensyvus, mes dirbome su labai gerais aktoriais, kurie mus labai daug ko ismoke.
Su kuo tu dabar noretum labiausiai suvaidinti?
-As noreciau dirbti su Felipe Colombo. O siaip tai su visais noreciau suvaidinti As labai ilgiuosi Benjos....
Pakalbekim apie muzika.Kas tau labiausiai patinka?
-Man patinka viskas. Labiausiai patinka Argentinietiskas rokas.
Tu jautri?
-Taip. Cami ir Felis Ispanijoje

Kami ir Felio atsakymai internete (bendravimas su fanais)

Jusu filmas 4 Caminos padare man dideli ispudi. Kodel Jus neteset serialo filmavimo, juk daug kas to norejo?

Todel, kad tai buvo tam tikras ciklas, kuris reikalavo logiskos pabaigos. Mes filmavomes seriale 2 metus ir norejome ji uzbaigti geru filmu.

Jus randate laiko poilsiui? Koks jausmas buti tokiu populiariu tokiam jaunam amziuje?

Aisku, kad mes ilsimes. Labai daznai zinodami, kad mus laukia darbas, mes ieskome progu pasivaikscioti, nueiti i kina. Kalbant apie populiaruma, daznai tenka susipazinti su ivairiais idomiais zmonemis ir tai negali nedziuginti. Bet kartais tai vargina. Populiarumo kaip tokio reiskinio mes nejauciam, todel kad pastoviai dirbam. Taciau jeigu atsigrezti atgal, galima padaryti isvada, jog populiarumas - tai labai linksma!

Kaip Jus pasikeitet per ta laika, kol filmavotes seriale?

Mus labai pakeite koncertiniai turai. Keliones duoda galimybe susipazinti su naujais zmonemis, ju tradicijomis, kultura, gyvenimo budu. Aplink mus buvo zmones, kurie sake, kad mus niekada nepamirs. O tai daro ispudi.

Feli, ar tu turi mergina? Kokia tavo svajone?

Ne, merginos as neturiu. Svajone? Chm...Gal tai negalima pavadinti svajone, o labiau siekimu, taciau as labai noreciau visa gyvenima praleisti vaidindamas.

Klausimas abiems: tarp Jusu kazkas yra?

Taip. Mes tarsi brolis ir sesuo.

Feli, kokie tavo kurybiniai planai Argentinoje?

Rugpjucio 3 diena spektaklio "Griztant" premjera. As ten atlieku viena is vaidmenu. Be to yra ruosiamas filmas. (Kamila siuo metu ilsisi)

Ar turite internetini puslapi, kuriame butu galima su Jumis pabendrauti?

Deja, ne. Internete mes buname labai retai.

Kamilai. Kai Jus filmavot scenas su Katrin Fulop seriale "Rebelde way", tau nebuvo gaila tavo serialines mamos uz tai, kaip Marisa su ja elgesi?

Bet buvo dar ir labai grazios, svelnios scenos, kuriose jos taikesi. Todel, as manau, kad tie barniai buvo verti siu scenu.

Ar Jus erzina, kai zmones vadina Jus personazu vardais?

TAIP!

Feli, ka tu darai, kad turetum toki grazu kuna?

(Juokiasi). Daug miegu, daug valgau. Tiesa sakant, nesirupinu tokiais klausimais.

Sakykite, tai tiesa, kad filmuodami buciniu scenas, Jus nieko nejauciate?

Tuo momentu aplink mus yra operatoriai, garso reziseriai, visa filmavimo komanda. Mastai apie tukstanciu dalyku - apie teksta, kuri reikia pasakyti paskui, apie tai ar teisingai stovi kadre, bet ne apie bucini. Nors tai priklauso nuo zmogaus.

Kodel Jus nenufilmavote 3 "Rebelde way" sezono? Kodel scenaristai padare taip, jog 4 Caminos pabaigoje Mia mirsta?

Is tikruju, mes norejome nutolti nuo visiems priimtinu kanonu ir padaryti laimonga pabaiga, bet kitame stiliuje. Tai musu istorijos variacija ir kaip man atrodo pakankamai sekminga. Mes nefilmavome 3 "Rebelde way" sezono, nes atejo pasiulymas nufilmuoti filma. Panasi praktika buvo mums nauja, todel mes ir sutikome.

As seniai vaidinu teatre. Patarkite, kaip pasiekti slove.

Kamila: Linksminkis, bet nepamirsk apie mokslus. Ir dar ziurek daug filmu ir lankyk teatra.

Kuriais metais Jus susipazinote?
1999.

Kodel Erreway issiskirste?

Mes neissiskirstem, o kiekvienas nuejome savo keliu. Tuo momentu kiekvienas is musu norejo maksimaliai realizuoti save kaip aktoriu.

Feli, kodel tu vel su ilgais plaukais?

Reikalas tame, kad man nusibo vaikscioti i kirpykla. Taciau dabar man jau ir ilgi plaukai nusibodo ir as mastau, ka su jais daryti.

Kaip jus jautetes, kai suzinojote, kad Ispanijoje Jus tikras fenomenas?

Mes tiesiog negalejome tuo patiketi, kol nepamateme savo akimis. Mums padare ispudi ispanu fanu skaicius. Buten tokie dalykai skatina nora pagalvoti apie sou, kuris surinktu tukstancius fanu prie scenos.

Paaugliai pamate Jus verkdavo, kai kurie netekdavo samones. Ka Jus jauciate tokiais momentais?

Kamila: Tai labai keista. Man darosi baisu, as pradedu nervintis. Bet as juos suprantu, nes pati galiu pradeti verkti matydama zmones, kuriuos dievinu.

Ka Jus galvojate vienas apie kita?

Mus sieja stiprus, draugiski santykiai, mes tarsi gimines. Musu namai randasi labai arti vienas kito, todel mes daznai susitinkam, vaikstom, linksminames. Kartais pykstames. Mes jau tiek metu mylim vienas kita, kad mums labai sunku apibudinti vienas kita.

Jusu megstamiausios "Rebelde way" serijos.

Kamila: Bariloceje, kai filmavome Argentinos siaureje.
Feli: Galapagose.

Ka Jus manote apie meksikietiska serialo versija?

Reikalas tame, kad mes mateme labai mazai seriju, kad pasakyti, bloga ji ar gera. Nepaisant to serialas turi pasisiekima ir mes tuo dziaugiames. Tai ne Cris projektas- jie turi savo stiliu, sava vaidybos maniera.

Jeigu Jums pasiulytu seriale vaidinti kazka kita, ka Jus pasirinktumete?

Feli: As noreciau suvaidinti koki nors neigiama personaza.
Kamila: Taip, taip. Kazka tokio kaip Pilar - direktoriaus dukte.

Turiu klausima: kaip galima buti tokiais populiariais visame pasaulyje?

Neturim supratimo. Mes ir patys stebimes del to.

Kas parase tekstus Jusu dainoms?

Cris Morena

Noretusi suzinoti, ar susitikinejo kada nors Kamila ir Benjaminas?

Kai buvo dar visai mazi.

Kokia buvo pati originaliausia fanu dovana?

Viena karta fanai atnese popieriaus ritini, kuri atverte, pamateme isspauzdintas savo nuotraukas.

Kamila, koks tavo ivaizdis tau buvo maloniausias?
Su dredais.
Atgal į viršų Go down
https://camilabordonaba.aforumfree.com
Camila
Geriausia Cami draugė Adminė
Geriausia Cami draugė Adminė
Camila


Pranešimų skaičius : 146
Join date : 2008-03-06

{Interviu} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: {Interviu}   {Interviu} EmptyPen. 03 07, 2008 7:57 pm

CAMILA BORDONABA (pravarde Kato)

Gime: 1984m. rugsejo 6d.
Seima: mama, tetis, du broliai
Ugis: 178 cm.
Gera svybe: rupestinga
Bloga savybe: pavydi, nervinga.
Megstamiausia spalva: melyna
Laimingi skaiciai: 17, 19
Muzikos grupe:"Guns and Roses".
Svajone: skraidyti.
Maistas: makaronai.
Desertas: citrinu pyragas.
Vieta kur noretu nukeliauti: Egiptas.
Pomegiai: eiti i kina,perziurineti
sasiuvini kuris liko nuo mokyklos laiku.
Metu laikas: pavasaris.
Paros metas: vakaras.
Megstamiausia vieta zemeje: mano salies sostine.
Vyturys ar peleda yra: esu vyturys.
Stilius: dzinsai, geri batai.
Draugas: neturiu.
Kokius draugus renkiesi? Gerus ir draugiskus.
Meile is pirmo zvilgsnio: buvau isimylejusi...
Ar pati "kabini" vaikinus: taip, visada.
Kaip tai darai? Meginu rasti ka nors bendra.
Nuodemes mokykloje: nusirasinedavau,
begdavau is pamoku.
Ar taupai, ar islaidauji? Taupau
Santykiai su Dievu: manau, kad virsuje kazkas yra.
Idealus lietingas vakaras: kartu su draugais
ziureti DVD filmus.
Ar esi zvaigzde? Ne.
Tu po dvidesimt metu: turinti nama ir didele seima.
Sunkiausias prisiminimas: kai pargriuvau visiems matant.
Ar patinka populiarumas? taip, nes darau tai, ka moku,
ir uz tai man moka pinigus.



Kaip ir dauguma serialo "Maistingas amzius" zvaigzdziu,
Kamila vaidino seriale "Mazyliai". Cia merginai puikiai sekesi,
taciau tikroji slove ja uzgriuvo tik nusifilmavus telenoveleje
"Maistingas amzius". 2004 metais Bordonaba suvaidino "Maistingas
amzius" filmo versyjoje "Erreway: 4 keliai" ("Erreway: 4 Caminos").
Tais paciais metais ji suvaidino Paloma telenoveleje "Pelenes istorija"
("Floricienta"). 2007 metais ji gavo vaidmeni "Son de Fierro",
ziurimiausiame sou Argentinoje.

Informacijos saltinis- zurnalas "Luka"








CAMILA BORDONABA ROLDAN 1984 09 04

Tavo vaidinama Marica - tikra maistininke.
Ar ir tu tokia esi?

Jei man kas nors nepatinka, as apie tai
butinai pasakau. Taciau gyvenime esu
ramesnio budo. Marica - smarkesne, ji -
tarsi uztaisyta bomba. As -ne tokia...



Camila savo karjera pradejo filmuodamasi
"Mazyliuose". Isgarsejo suvaidinusi Marica
seriale "Maistingas amzius" ir filme "Keturi
keliai", toliau pasakojanciame maistingosios
ketveriukes istorija. 2007- aisiais ji kartu
su Felipe Colombo filmavosi viename is
populiariausiu Argentinos serialu- "Fjero
seimynele".


Informacijos saltinis- zurnalas "Ups"







KAMILA BORDONABA

Siai merginai 23 m., jos biografijoje puikuojasi
daugybe vaidmenu. Seriale "Maistingas amzius"
Ji vaidina Mariza. Marizos ir tikrosios Kamilos
Charakteriai itin skirtingi. Seriale si mergina
atkakli, ryztinga, stipri, nepriklausoma ir mais-
tinga, o realybeje Kamila labai romantiska, netgi
siek tiek jautri... Laisvu laiku ji megsta su
draugemis vaikscioti po parduotuves, sedeti
kavineje arba sportuoti. Galbut zvaigzdems tiesiog
liepta taip sakyti, taciau Kamila pripazysta, kad
zvaigzdziu liga- ne jai!


Informacijos saltinis- zurnalas "Juste"[/quote]
Atgal į viršų Go down
https://camilabordonaba.aforumfree.com
 
{Interviu}
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» {Interviu}
» {Interviu}
» {Interviu su Erreway}

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Camilos Bordonabos forumas :: Camila-
Pereiti į: