Image

 
rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Apie CAMILA BORDONABA

Go down 
AutoriusPranešimas
Maistingoji
Tikra Cami draugužė Adminė
Tikra Cami draugužė Adminė
Maistingoji

Pranešimų skaičius : 142
Join date : 2008-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Apie CAMILA BORDONABA   Kv. 03 06, 2008 3:14 pm

Cia rasysime apie camila ka tik idomaus suzinosite isskyrus interviu nes jie turi atskira tema Exclamation Wink
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://camilabordonaba.aforumfree.com/
Maistingoji
Tikra Cami draugužė Adminė
Tikra Cami draugužė Adminė
Maistingoji

Pranešimų skaičius : 142
Join date : 2008-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie CAMILA BORDONABA   Kv. 03 06, 2008 3:16 pm

Camila Bordonaba (g. 1984 m. rugsėjo 4 d. El Palomare) - Argentinos aktorė, dainininkė.

Aktorės karjerą pradėjo 1996 m. filme "Mažyliai" (Chiquititas), Pato rolėje.

"Mažyliai" pasiekė milžinišką populiarumą Izraelyje, Kur telenovelė sulaukė didelio pripažinimo. Jos populiarumas dar labiau išaugo, kai 2002 metais, buvo pradėta rodyti kita telenovelė Rebelde Way („Maištingas amžius“).

Bordonaba taip pat vaidino ir "Mažylių" filmo versijoje. Filme ji vaidino Camila Bustillo. Kai Buenos Airėse buvo pradėtas rodyti "Mažylių" teatras, Bordonaba toliau jame vaidino Camila Bustillos.

Bordonaba vaidino Marizza Pia Spirito, kitoje telenovelėje "Rebelde Way" (Maištingas amžius). Telenovelės filmavimo metu, susikūrė grupė Erreway, kurią sudarė telenovelėje vaidinę aktoriai Camila Bordonaba, Luisana Lopilato, Benjamin Rojas ir Felipe Colombo. Telenovelė ir nauja grupė pasiekė neįtikėtiną populiarumą, kuris vis augo tarp Lotynų Amerikos paauglių ir pasiekė sėkmės viršunę Izraelyje.

2004 metais Bordonaba suvaidino "Rebelde Way" filmo versijoje "Erreway: 4 Caminos" (Erreway: 4 keliai). Tais pačiais metais ji suvaidino Paloma, telenovelėje Floricienta („Pelenės istorija“).

2005 metais, ją galėjome išvysti "El Patron de la Vereda", su personažu Sisi.

2007 metais ji gavo vaidmenį "Son de Fierro", labiausiai žiūrimame šou Argentinoje. Taip pat ten vaidina Felipe Colombo, kuris vaidino ir "Rebelde Way" (Maištingas amžius). Very Happy
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://camilabordonaba.aforumfree.com/
Luisana
Pradedantis domėtis
Pradedantis domėtis
Luisana

Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2008-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie CAMILA BORDONABA   Kv. 03 06, 2008 4:27 pm

Camila Bordonaba
Dosjė
Gimimo data: 1984 09 04
Gimimo vieta: El Palomar (Argentina)
Pravardė: Kami
Zodiako ženklas: Mergelė
Mėgstamiausia spalva: mėlyna
Gyvūnas: bezdžionė

Berniukiškoji Camila
Camilai vaikystėje labiausiai patiko mūvėti paprastas berniukiškas kelnes ir vilkėti kuklius marškinėlius. Mergaitė buvo labai sportiška: lankė plaukimo būrelį ir aerobiką. Vėliau tai jai padėjo vaidinant seriale "Mažyliai", kur reikėjo mokytis įvairiausių šokių. Šiame seriale Camila vaidino bene ilgiausiai. O pasirodžiusi seriale "Maištingas amžius" Kami tapo paauglių dievaite. Nors bendraamžiai vaikinai jai buvo dėmesingi, tačiau jos širdį užkariauti pavyko 14 metų vyresniam Chochi, kuris buvo ir grupės "Erreway" techniku. "Aš niekada nesusimąsčiau, ar man jis patinka, kol vieną dieną jis pakvietė mane į pasimatymą", - atviravo Camila. Santykius su vyresniu draugu kurį laiką slėpė. Kai apie jų draugystę Camila papasakojo Cris Morenai, apie įsiplieskusius jausmus zužinojo visi. Šiandien Camila tiesiog svajoja apie gražią šeimą ie vaikus.

Nori būti už kadro
Nors šiuo metu Camila filmuojasi kine (jai patikėtas pagrindinis vaidmuo amerikietiškoje muilo operoje), ji studijuoja režisūrą ir svajoja apie kino prodiuserės darbą. "Tiesa, šiuo metu vaidinu. Man šis darbas patinka, kadangi mane supa patys nuostabiausi žmonės, kurių draugijoje aš labai gerai jaučiuosi. Niekada nedirbu dėl pinigų. Nesuprantu tokių aktorių, kurie sudaro kontraktą tik dėl pinigų. Man darbas turi būti labai malonus". Very Happy
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Maistingoji
Tikra Cami draugužė Adminė
Tikra Cami draugužė Adminė
Maistingoji

Pranešimų skaičius : 142
Join date : 2008-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie CAMILA BORDONABA   Št. 03 08, 2008 11:52 am

Camila Bordonaba Roldán gimė 1984 rugsėjo 4 dieną Buenos Airių rajone Palomar, Argentinoje. Ji yra jauniausias vaikas Noros ir Juan Carlos šeimoje. Turi vyresnį brolį Rodrigo ir seserį Meliną.

Sulaukusi vos 3 metų, Camila pradėjo savo karjerą televizijoje, vienoje populiariariausių programų "Cantaniño" (Dainuoja Vaikas). Šioje programoje Camila dainavo chore kartu su savo seserimi. Čia ji pradėjo demonstruoti savo charakterį: dainuodavo tik tada, kada norėdavo.

Nuo to momento prasidėjo Camilos kelias į televiziją: vaidyba, dainavimas, šokis. Kai jai sukako 10 metų, Camila suprato, kad didžiausias dalykas, ką ji norėtų daryti šiame pasaulyje, yra vaidinti. Todėl įkalbėjo savo tėvus, kad ją nuvestų į dramos būrelį.

Po vieno iš castingo, 1996 metais Camilai buvo pasiūlyta vaidinti seriale vaikams "Chiquititas" (Mažyliai). Šiame seriale ji išmoko daug naujų dalykų, beto turėjo puikią progą dirbti su garsiais argentiniečių aktoriais. Tris metus Camila kūrė Pato vaidmenį. Vėliau, kai pasikeitė serialo istorija, jos personažas gavo tokį pat vardą kaip jos - Camila.

1998 metais ji įstojo į Nº8 de Mataderos licėjų, gimnaziją kuri veikė nuo 1568 metų. Dėl įtempto darbo seriale, Camila lankė tik rytines pamokas, vėliau jai tekdavo išeiti į filmavimus.

Baigus filmuoti paskutinę Mažylių seriją 2001, visa filmavimo grupė nusifilmavo filme "Chiquititas: Rincón de Luz" (Šviesos kampelis), kaip ir seriale - režisierė Cris Morena, šiame filme vaidino dvi argentinos garsenybės: Romina Yan ir Facundo Arana. Filmuojint šį filmą, Camila susižavėjo filmavimo procesu, režisierės darbu, kinomatografija ir sau prisiekė kada nors tai studijuoti. Šviesos kampelyje kūrė tą patį personažą kaip ir seriale - Camilą.

Tais pačiais metais Cris Morenai gimė idėja statyti serialą jaunimui Revelde Way (Maištingas amžius). Ir pirmas žmogus, kurį ji pasikvietė dirbti šiame projekte, buvo Camila. Kai jau buvo pasirinkti visi aktoriai, Cris prasitarė, kad šiam projektui ji norėtų išleisti dainų diską.

Bet prieš pradėdama filmuotis naujajame seriale Camila kartu su Felipu 2002 metų kovą apsilankė Israelyje. Camila nesitikėjo, kad taip toli nuo savo gimtosios Argentinos turi tiek fanų. Grįžusi į Argentiną pradėjo filmuotis seriale Rebelde Way, kuris po kiek laiko buvo pradėtas rodyti Argentinos publikai. Seriale susikūrė grupė Erreway, kuri išleido pirmąjį savo diską, pavadintą "Señales". Projektas susilaukė milžiniško pasisekimo: buvo surengti grupės pasirodymai didžiausiame Argentinos teatre Gran Rex, salės buvo sausakimšus neseniai gimusios grupės fanų.

2003 metais Rebelde Way pristatė antrąjį sezoną, kuriame tęsėsi 2002 metais pradėta istorija. Išleistas antras Erreway diskas pavadinimu Tiempo, susilaukęs didelės sėkmės pardavime. Rebelde Way palaipsniui užkariavo visą Lotynų Ameriką ir net tolimąjį Israelyje. Po tas šalis buvo rengiami Erreway turai. Camilos personažas Rebelde Way buvo pati maištingiausia mokyklos mergina, Marizza, Catherine Fulop personažo dukra.

Serialas turėjo du sezonus ir taip pat 2004 metais buvo pastatytas šio serialo tęsinys Erreway: 4 Caminos. Nors filmas susilaukė nemažai kritikos, jis turėjo didelį pasisekimą. Tais pačiais metais Erreway išleido savo trečiajį albumą Memoria. Šis albumas Erreway grupei yra pats brangiausias, nes yra artimiausias jų skoniams ir yra paskutinis jų albumas. Baigę paskutines Erreway gastroles su filmu, grupė iširo.
Reiktų paminėti, kad Camila pradėjo draugauti su Chochi (Erreway prodiuseris), vyru, kuris buvo gerokai už ją vyresnis. Jie susipažinu Erreway gastrolėse ir nuo to laiko tapo neišskiriami.

Taip pat 2004 metais Camila gavo pasiūlymą vaidinti seriale Floricienta (Pekenės istorija). Camilai šis darbas buvo ypatingas, nes ji pirmą kartą vaidino blogietę. Ji kūrė personažą vardu Paloma. Camila prisipažino, kad labai džiaugiasi šiuo vaidmeniu ir nauju jos amplua.

2005 metais Camila gavo daug pasiūlymų filmuotis įvairiose serialuose, bet galiausiai nusprendė filmuotis seriale "El patrón de la vereda" (arba kitaip Meilės žaidimai) kartu su grasiu argentiniečių aktoriu, Gustavo Bermundez. Camila kūrė Sisi vaidmenį. Šio serialo istorija gana paini: duktė (Sisi) nežinodama įsimyli savo tėvą. Argentinoje šis serialas nususilaukė didelių reitingų, todėl buvo smarkiai sutrumpintas. Tačiau Israelyje "El patrón de la vereda" susilaukė didelio pasisekimo, ten buvo išleistas serialo dainų diskas. Baigusi dirbti šiame projekte, Camila suvaidino epizodinį vaidmenį seriale "Quien es el jefe?" (Kas yra šefas?).

2006 metai Camilai nebuvo labai sėkmingi. Nauja telekomedija "Gladiadores de Pompeya" patyrė nesėkmę. Dėl labai mažų reitingų buvo parodytos tik 24 serialo serijos. Šiame seriale aktorė sukūrė Violetos vaidmenį. Po nesėkmingo serialo nutraukimo, Camila buvo pakviesta filmuotis seriale "Bailando por un sueño" (Šokantis dėl svajonės), bet ji šio projekto atsisakė, norėdama padaryti metų pertrauką.

Tačiau metų nereikėjo laukti. Jau 2006 metų birželio mėnesį Camila kartu su Felipe Comlombo kelioms savaitėms išvažiavo į Ispaniją. Ten jie pristatė Erreway diskus, rengė konferencijas, dalino interviu žurnalams, bendravo su fanais. Galiausiai prižadėjo dar kartą apsilankyti Ispanijoje, bet ne dviese, o su grupe Erreway.

Žurnalai skleidė gandus, kad pašlijo Camilos ir jos ilgamečio vaikino Chichi santykiai. Vėliau Camila, duodama interviu vienam ispanų žurnalui, pasakė, kad jų draugystė baigėsi ir jie daugiau nebėra kartu. Nuo apsilankymo Ispanijoje ėmė sklisti gandai, kad Camila ir Felipe yra pora, bet jie visus šiuos gandus neigė ir nebeneigia iki šiol, teigdami, kad jie tik draugai, kaip brolis ir sesuo.

2006 metų lapkritį pasirodė naujiena, kad po daugiau nei dviejų metų Erreway rengia turą po Ispaniją. Nauja grupė buvo suformuota iš trijų narių: Camilos Bordonabos, Felipe Colombo ir Benjamino Rojas, nes Luisana Lopilato paliko grupę. 2006 metų gruodžio 1 jie pažadą išpildė. Erreway surengė 5 koncertus Ispanijoje, bendravo su fanais ir džiaugiasi galimybę grįžti į Rebelde Way laikus.

Grįžusi į Argentiną, Camila pradėjo filmuotis telekomedijoje Son de Fierro(Jie iš Geležies), o 2007 metais pradėtas rodyti serialas susilaukė didžiulio publikos susidomėjimo. Camila sukūrė Karinos personažą. Tai mergina beprotiškai įsimylėjusi Luchą (Felipe Colombo), ji visomis įmanomomis priemonėmis bando būti kartu su juo. Serialas dar ir dabar yra rodomas Argentinoje, jis pasiekė milžiniškus reitingus. Camila svarsto apie galimybę sukurti naują grupę kartu su Felipe Colombu ir Vanesa Gonzalez, bet dar nėra pasirašiusi kontrakto su Cris Morena Group.

Šiuo metu Camila yra užsiėmusi grupės Erreway reikalais: ruošiasi naujam turui po Ispaniją, kuris įvyks rugsėjo mėnesį. Taip pat yra ruošiamas naujas Erreway diskas. Neseniai Camila paliko "Son de Fierro" komediją ir visą savo laisvą laiką planuoja skirti studijoms
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://camilabordonaba.aforumfree.com/
Maistingoji
Tikra Cami draugužė Adminė
Tikra Cami draugužė Adminė
Maistingoji

Pranešimų skaičius : 142
Join date : 2008-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie CAMILA BORDONABA   Št. 03 08, 2008 11:59 am

Camilai 21 metai, ji gime 1984m rugsejo 4d. Palomare, Argentinoje. Nuo mazens ji buvo isimylejus teatra ir televizija, nuo 10 metu pradejo studijuoti teatra. Sulaukusi 12 metu, gavo vaidmeni seriale "Chiquititas" ir su tuo serialu prasidejo visa jos karjera. 5 metus vaidino seriale, taip pat vaidino ir filme "Chiquititas. Rincon de luz". Veliau vaidino "Rebelde way", sis serialas ir buvo tas tramplynas, kuris padejo jai buti zinomai visame pasaulyje. Jos megstamiausia knyga Ray Bradbury "Cronicas Marcianas".Camila nera vakareliu siela, jai patinka vaikscioti i kina. Taip pat, kaip jau ir pastebejome, jai patinka keisti savo ivaizdi. Ji jau ne karta tai buvo padarius Jos vaikinai visi nezinomi, bet dabartinis ir pats garsiausias "Chochi", kuriam 35m. Paskutinis Cami darbas buvo "El Patron de la vereda" su Gustavo Bermudez, kuris nebuvo labai sekmingas Amerikoje, bet yra sekmingas Izraelyje. Dar gera naujiena- greitai galesime klausytis ir Camilos solinio albumo, kuris specialiai dedikuojamas Izraeliui.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://camilabordonaba.aforumfree.com/
Maistingoji
Tikra Cami draugužė Adminė
Tikra Cami draugužė Adminė
Maistingoji

Pranešimų skaičius : 142
Join date : 2008-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie CAMILA BORDONABA   Št. 03 08, 2008 12:02 pm

tiesiai is Argentinos mums pranesa kad Felipe Colombo ir Camila Bordonaba 2007 metais dirbs kartu
Tos dvi zvaigzdes grizta pas savo antra mama Cris Moreno,jos naujiame 2007metu seriale,ten jie vaidins ne maziau ne daugiau kaip broli ir seseri
Taip pat tame seriale vaidins Catherine Fulop kuri vaidino Sinia Rey Marizzos mama seriale "Rebelde way".neitiketina net naujame seriale ji nirgi bus Camilos mama.Tetis Camios ir Felipes bus Rolis Serano kuris "4Caminos" vaidino Benito
Taip pat seriale vaidins Dario Lopilato,Luisanos Lopilato brolis
Iki siol neaisku koks kanalas rodys seriala ir koks bus pavadinimas
Oficialu pranesimu dar negauta
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://camilabordonaba.aforumfree.com/
Maistingoji
Tikra Cami draugužė Adminė
Tikra Cami draugužė Adminė
Maistingoji

Pranešimų skaičius : 142
Join date : 2008-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie CAMILA BORDONABA   Št. 03 08, 2008 12:02 pm

Camila toliau dainuoja

Dideli zingsni padare dainuodama grupeje "Erreway" net trejus metus. Dainininke ir aktore veliau dainavima paliko tiesiog kaip hobi, bet jo neapleido.
Veliau Camila dainuoti pradejo seriale "El patron de la vereda" . Zinoma, veliau pristatinejo savo albuma, tai aisku kele tos telenoveles reitingus.
Bet tai nesibaige tuo, ateinanciais metais Camilos laukia daug darbu, vienas is ju seriale "LOS GLADIADORES DE POMPEYA" ... Ten taip pat ruosiamasi kurti naujas dainas.. Ten nebus vien meiles romanai, tai bus susije ir su muzika.


Tai dar karta irodo, kad Erreway tikrai nebesusikurs ir negris, nes , kaip matote, viena is nariu Camila B. jau tikriausiai ir gales leisti savo albuma.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://camilabordonaba.aforumfree.com/
Maistingoji
Tikra Cami draugužė Adminė
Tikra Cami draugužė Adminė
Maistingoji

Pranešimų skaičius : 142
Join date : 2008-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie CAMILA BORDONABA   Št. 03 08, 2008 12:04 pm

FELIS IR CAMI KARTU!!!

Žurnalistai paskelbė, jog Felipas prisipažino, kad jie yra pora....
Abu įsimylėjeliai išsiskyrė su savo buvusiom pusėm, dabar visur kartu. Vaikščioja susikabinę rankutėm. Netgi turi pasidarę vienodas taturiuotes.Taigi pagaliau TAIP ILGAI NEIGĘ SAVO JAUSMUS JIE PRISIPAŽINO Juk pagalvokit, jie kartu jau dešimt metų iš pradžių "Mažyliai" paskui "Rebelde Way" Mano manymu tai bus labai graži pora.
Beto tiems įkyriems žurnalistams kyla klausimų dėl to ar Camilla nenėščia, nes pastabėjo ją išeinančią iš pastato kur yra Moteriškosios Konsultacijos...
Jei taip tai kas vaiko vaiko tėvas??? Bet tai dar tik menki įtarimai
O faktas tas kas Cami ir Felis KARtU
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://camilabordonaba.aforumfree.com/
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie CAMILA BORDONABA   

Atgal į viršų Go down
 
Apie CAMILA BORDONABA
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Camilos Bordonabos forumas :: Camila-
Pereiti į: