Image

 
rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 {Serialo aprašymas}

Go down 
AutoriusPranešimas
Maistingoji
Tikra Cami draugužė Adminė
Tikra Cami draugužė Adminė
Maistingoji

Pranešimų skaičius : 142
Join date : 2008-03-06

RašytiTemos pavadinimas: {Serialo aprašymas}   Pen. 03 07, 2008 6:10 pm

Čia dėsime aprašymus šio serialo Exclamation Wink
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://camilabordonaba.aforumfree.com/
Maistingoji
Tikra Cami draugužė Adminė
Tikra Cami draugužė Adminė
Maistingoji

Pranešimų skaičius : 142
Join date : 2008-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: {Serialo aprašymas}   Pen. 03 07, 2008 6:10 pm

"Rebelde Way" ("Maištingas amžius"). Jaunuoliai vaidino keturis mokinius iš Elito mokyklos. Camila Bordonaba vaidino Marizza (Marisą), Benjamin Rojas - Pablo (Pablą), Felipe Colombo - Manuel (Manuelį) ir Luisana Lopilato - Mia (Miją). Maištingas amžius turėjo didelį pasisekimą. Telenovelė buvo populiari Pietų Amerikoje, Ispanijoje, Izraelyje ir daugelyje kitų šalių. Filmas baigėsi 2003-iaisiais.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://camilabordonaba.aforumfree.com/
Maistingoji
Tikra Cami draugužė Adminė
Tikra Cami draugužė Adminė
Maistingoji

Pranešimų skaičius : 142
Join date : 2008-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: {Serialo aprašymas}   Pen. 03 07, 2008 6:13 pm

„Maištingas amžius“ (angl. Rebelde Way) - Argentinos TV serialas. Tai – istorija apie keturis talentingus jaunuolius, kurie įgyvendino savo svajonę – tapti populiariausia grupe Lotynų Amerikoje. Viskas prasidėjo nuo Benjamino Rojaso, paprasto argentiniečio vaikino, kuris svajojo tapti turtingu ir žinomu. Kartą jis nusifotografavo žurnalui ir savo nuotrauką išsiuntinėjo modelių agentūroms. Iš pradžių gavo pasiūlymų filmuotis reklamoje – o paskui ir seriale. Kino studijoje jis sutiko kitus pradedančius aktorius – Kamilą Bordonabą, Felipą Kolombo ir Luisaną Lopilato, būsimuosius kolegas iš naujojo serialo "Maištingas amžius".Aprašymas
Serialo autorė Cris Morena jiems pasiūlė filmuotis 139 dalių istorijoje apie paauglius, kurie mokosi ir gyvena elitinėje Buenos Aires mokykloje. Serialas pasakoja apie turtingų ir įtakingų tėvų vaikus, kurie, skirtingai nei įprasta, priversti patys kovoti už savo vietą nedraugiškame pasaulyje. Čia - daug meilės, draugystės, neapykantos, tėvų, vaikų, mokytojų santykių. Veiksmas sukasi apie keturis serialo herojus - išpaikintą gražuolę Miją, ryžtingą Marisą, kilnų, bet neturtingą Manuelį ir mergaičių numylėtinį Pablą. Jie labai skirtingi, tačiau juos vienija bendras bruožas – meilė muzikai ir maištinga siela. Jie sukuria muzikos grupę Erreway, apie kurią ir sukasi gyvas, kupinas veiksmo ir muzikos gyvenimas.


Veikėjai

Pagrindiniai veikėjai
Pablas Bustamante(Benjamin Rojas) - miesto mero sūnus. Pomėgis - muzika. Vėliau bus vienas iš grupės "Erreway" narių. Pablas turtingas ir gražus. Visada sako, kad gali gauti, turėti viską, ko tik užsinori, tačiau iš tikrųjų yra labai nelaimingas. Visą laiką jam trūksta tėčio rūpesčio, švelnumo ir meilės. Keistai bendrauja su Marisa - apsimeta, kad nekenčia, tačiau, iš tikrųjų ją myli.
Marisa Pía Spirito (Camila Bordonaba) - labai emocinga, ryžtinga ir maištinga paauglė. Mokanti apsiginti, nemėgsta taisyklių ir, kai kas nors nurodinėja, ką turi daryti. Kovojanti už teisingumą ir, kai reikia, padeda visiem, kam gali. Nesutaria su mama - Sonija Rei, kuri, ieškodama geriausio išsimokslinimo dukrai, suranda mokyklą Elite Way. Taip Marisa atsiduria turtuolių mokykloje. Ji labai skiriasi nuo visų turtuoliukų. Ilgai su jais konfliktuoja, tačiau, galų gale tampa neišskiriamais draugais. Myli ir nekenčia Pablo vienu metu. Galų gale kartu taps gražia pora. Daug visko jiems nutiks, bet jie liks kartu.
Manuel Agire (Felipe Colombo) - paauglys, atvykęs lankyti Elite Way mokyklą iš Meksikos. Jis nusprendžia atvykti į Buenas Aires, nes yra įsitikinęs, kad dėl jo tėčio savižudybės kaltas Frankas Kolučis (Mijos tėtis). Visai netikėtai, pamilsta Miją...
Mia Colucci (Luisana Lopilato) - populiariausia mergaitė mokykloje, tėvelio dukrelė (tėtis - žymus mados verslininkas - Frankas Kolučis). Labausiai Miją charakterizuoja jos posakis: "Kaip sunku būti manimi". Ji graži ir turtinga. Gyvena "auksiniame narvelyje", atskirta nuo tikro gyvenimo. Mokykloje rodo visiems, kad turi didelę širdį ir visada yra pasirengusi paguosti, kai reikia. Sutikta meilė Elite Way mokykloje - Manuelis pakeis Miją ir jos gyvenimą. Gyvena, tikedama, kad mama yra mirusi. Tačiau vieną dieną sužino, kad istorija apie mamą netiesa. Jog mama turejo muzikos grupę ir buvo priklausoma nuo narkotikų...

Mokiniai
Lujana Linares (Jazmín Beccar Varela) - Įvaikinta turtingo vyro, kuris ir moka už jos mokslą Elite Way mokykloje. Ji trokšta sužinoti, kas tas vyras. Labai gera Marisos draugė, yra visada pasirengusi jai padėti. Iš pirmo žvilgsnio įsimylėjo Marką. Jų meilė bus labai graži, nors turės ištverti ne vieną išbandymą.
Markas Agilaras (Diego García) - Kenčiantis paauglys - mama kaltina jį dėl brolio mirties. Jis yra neišvaizdus, tačiau vieną dieną nusprendžia pasikeisti, padedamas Marisos. Įsimylės Marisą, bet ji neatsakys jam tuo pačiu. Po kiek laiko bus su Luchana. Draugaus, o paskui paliks, del Luchanos pavydo. Padraugavęs su Fernanda ir Laura, supras, kad myli tik Luchaną.
Felicita 'Feli' Mitre (Ángeles Balbiani) - Geriausia Mijos draugė. Simpatiška mergaitė, tačiau savimi nepasitikinti, todėl į viską labai jautriai reaguoja. Vėliau, Mijos ir Vikos dėka, išsivaduos nuo nepasitikėjimo savimi ir supras, kad vaikinams patinka ir tokios merginos, kaip ji.
Viktorija 'Vika' Paz (Victoria Maurette) - Mijos draugė. Nėra turtinga ir dėl to išgyvena. Labai pavydi ir mėgsta regzti intrigas.
Pilara Dunoff (Micaela Vázquez) - Kerštinga mergina. Elite Way direktoriaus duktė. Niekas nenori su ja draugauti. Pilara slapta rašo laikraštį, kuriame atskleidžia visas mokinių paslaptis. Myli Tomą, jis jai atsako tuo pačiu.
Tomas Ezcura (Jorge 'Coco' Maggio) - Žioplas vaikinukas, geriausias Pablo draugas, visada ištiesiantis pagalbos ranką ir labai kenčia dėl nemokėjimo susirasti normalios panelės.
Guidas Lasenas (Diego Mesaglio) - Naujųjų turtuolių sūnus. Tomo ir Pablo draugas. Beprotiškai įsimylėjęs Mią ir stemgiasi ją užkariauti. Veliau sie jausmai isblesta. Slepia, kad jo mama prieš 15 metų dirbo Tomo namuose tarnaite. Klasės atstovas ložėje.
Luna Fernandez (Georgina Mollo) - Marisos ir Mijos draugė. Nėra pasiturinti, bet dėl to neišgyvena. Yra be galo jautri, rami ir visus myli. Turi sunkiai sergančią sesutę Florą ir labai mylinčią, besirūpinančią tetą. Įsimylėjusi Niką, jis jai atsako tuo pačiu. Gale "susituokia" ir išvyksta kartu gyventi i San Luis'ą. Tai viena iš švelniausių, gražiausių meilės istorijų.
Nikas Provenza (Guillermo Santa Cruz) - Manuelio draugas - žydas, naujokas mokykloje, labai pasimetęs jausmuose- myli Luną, bet tėvai neleidžia palikti Tatjanos, jo vaikystės draugės, nes jos tėvai labai padėjo jo tėvams.

Suaugusieji
Sonia Rey (Catherine Fulop) - žymi Argentinoje kabareto šokėja, modelis. Ji - nepriklausoma, žavinga, jautri, šiek tiek "pamišusi", vaikiška, graži moteris visuomet dalyvaujanti įvykių sūkuryje bei puikiai, it žuvis vandenyje, besijaučianti jaunimo tarpe. Sonia taip pat yra Marisos (Camila Bordonaba) motina. Nors jų tarpusavio santykiai yra ganėtinai įtempti dėl nuolatinio Sonios kišimosi į asmeninį Marisos gyvenimą, kas nepriklausomai ir maištingajai Marisai atrodo nepakeliama, vis dėlto abi puikiai supranta ir jaučia vieną kita, o Marisa žino, kad Sonia viską daro iš didžiulės meilės savo dukrai. Dėl puikaus charakterio ir spinduliuojančio moteriškumo ji yra labai vertinama ir merginų tarpe - ji tampa geriausia Mios (Luisana Lopilato) drauge. Nors Sonia apsimetinėja esanti abejinga Mios tėvui,Frankui Kolučiui (Martin Seefeld), net užgaulioja jį (visuomet iškraipydama jo pavardę - vietoj Colucci sako Culocci, o "culo" ispaniškai reiškia "užpakalis"), bet iš tikrųjų jį myli.
Frankas Kolučis (Martin Seefeld) - garsus mados verslo magnatas. Jis - doras, rūpestingas, mylintis tėtis (Mios (Luisana Lopilato)) bei simpatiškas, patrauklus vyras. Jo gyvenime svarbiausią vietą užima - vienturtė,mylima dukra - Mia, kuriai stengiasi kaip beišmanydamas kompensuoti, savo meile bei rūpesčiu, motinos netektį, augimą be jos. Nors Frankas turi sužadėtinę - Mersedesą Leguizamon, (Adriana Solonia) bet jos nemyli, tik jaučia pareigą ją vesti, nes prieš daugelį metų paliko ją dėl Mios motinos. Iš tikrųjų prisidengęs abejingo vyro kauke, jis slapčia puoselėja šiltus jausmus Soniai Rey (Catherine Fulop), kuri, beje,taip pat yra pametusi dėl jo galvą.
Blasas Eredija (Pablo Heredia) - "Elite way" mokyklos (prestižinės) budintysis mokytojas, atsakingas už mokyklos tvarką. Jis - nors yra gražus ir patrauklus bei paslaptingas,tačiau daugeliui parodo tik savo niekšiškąją charakterio pusę - kursto, bando pakenkti ir supriešinti kitus. Nors yra mokytojas, jau subrendęs vyras, Blasas jaučia daugiau nei tik draugiškus jausmus populiariausiai mokyklos merginai - Miai (su kuria vėliau draugauja, bet netrukus išsiskiria). Nujausdamas, kad iš tikrųjų Mios širdis krypsta Manuelio Agires (Felipe Colombo)pusėn, stengias visaip kaip jam pakenkti. Iš tikro yra Luchanos brolis it Jos globėjas.
Santjagas Mansilija (Fernan Miras) - "Elite way" mokyklos etikos mokytojas, studijų koordinatorius. Mokinių mylimiausias mokytojas visoje "Elite way" gimnazijoje. Jis nėra tipiškas griežtas mokytojas,kuris į mokinį žiūri tik kaip į mokinį;kuriam svarbiausia yra "sausai" išdėstyti informaciją ir patikrinti jo žinias, ne, jis į mokinį , visų pirma, žiūri kaip į asmenybę.Būdamas šiltas, draugiškas, išklausantis,supratingas ir gebantis lengvai įsijausti į jaunuolių kailius, Santjagas netrunka įgyti mokinių simpatijas.
Marselis Dunofas (Arturo Bonin) - "Elite way" gimnazijos direktorius. Jis - senyvo amžiaus, minkšto charakterio, bailokas, nuolatos pataikaujantis vyresnybei. Turi žmoną Claudią (Karolina Vespa), kuri toje pačioje mokykloje dėsto anglų kalbą ir ten pat besimokančią dukterį - Pilarą.
Mersedesa Leguizamon(Adriana Solonia) - Franko Kolučio (Martin Seefeld) sužadėtinė. Ji - įsimylėjusi į Franką, tik, deja, jaučia, kad jis tokių stiprių jausmų jai nepuoselėja. Mersedesa trokšta kuo greičiau už jo ištekėti, taip jį prie savęs prisirišdama, tačiau jai skersai kelio nuolatos stoja mylimojo išpaikinta, jos nepripažįstanti dukra Mia bei jai talkinanti (kuri taip pat myli Franką) Sonia. Visaip kaip jos stengiasi Frankui atskleisti tikrąjį Mersedesos veidą - valdingos, pagiežingos pavyduolės,bet nekaltuole apsimetinėjančiai Mersedesai vis pavyksta išsisukti, dar geriau, visą kaltę ji suverčia Miai bei Soniai.
Claudia Dunoff (Karolina Vespa) - "Elite way" mokyklos anglų kalbos mokytoja, direktoriaus žmona. Ji - vyro (direktoriaus Marselio Dunoffo) užguita žmona,kuri nori labiau save išreikšti ir pradėti mokyti "Elite way" mokykloje anglų kalbos, bet jos vyras,karštligiškai priešinasi žmonos norui.
Hilda Acosta (Hilda Bernard) - "Elite way" gimnazijos mokytoja. Senyvo amžiaus, konservatyvi,gera moteris. Ji myli Hilarijų (taip pat mokytoją), bet dėl savo išdidumo ir nuoskaudos (nes šis jaunystėje ją paliko ir vedė savo žmoną)nedrįsta išsakyti jam (nors jis taip pat ją labai myli) savo jausmus.
Serchijus Bustamantė (Boy Olmi) - miesto meras. Jis - valdingas, įtakingas, daug naudingų ryšių turintis žmogus. Turi vienturtį sūnų - Pablą (Benjamin Rojas),kurį myli, bet nemoka parodyti jam savo jausmų, juos išreiškia dovanodamas jam brangias dovanas; nuolatos kišasi į jo gyvenimą dėl savanaudiškų paskatų, norėdamas patenkinti savo kaip tėvo, išauginusį "tikrą vyrą" savimeilę. Jaučia didžiulį norą valdyti sūnų, versti jį elgtis taip kaip jis nori.
Glorija (Maria Roji) - "Elite way" gimnazijos direktoriaus sekretorė. Ji - minkšto būdo (dėl ko mokiniai lengvai išpeša iš jos reikiamą informaciją), šiek tiek tuštoka (ją lengva užliūliuoti komplimentais), stengiasi prieš mokinius vaidinti griežtą, deja, veltui, mokiniai (ypač vaikinai) yra ją perkandę, todėl nesunkiai ją įpina į visokias intrigas.

Antra dalis
Laura Aregui (Mariana Seligmann) - Gera mergina. Mėgstama mokytojų, dėl savo protingumo ir gero elgesio. Yra vieniša, tačiau turi vieną gerą draugę Marisą. Yra įsimylėjusi Franciską. Turi seserį Lolą (kuri, iš tiesų, yra įvaikinta).
Franciskas Basas (Francisco Bass) - Tomo pusbrolis. Geras vaikinas, beprotiškai įsimylėjęs Laurą.
Sol Rivarola (Inés Palombo) - Naujokė turtuolė mokykloje. Svajoja buti modeliu, nors tėvai tam prieštarauja. Gadina gyvenimą Mijai. Sukuria grupę su Pilara, Fernanda ir Belena, bet labai trumpai išsilaiko, nes nesutaria.
Rokas Fuentes-Echague (Piru Sáez) - Naujas paauglys, mėgstantis muziką, filmuoti, visur nešiojasi videokamerą. Susižavi Vika.
Chavieras Alanis(Mariano Bertolini) - Pablo brolis. Siekia Marisos. Stengiasi juos išskirti.
Fernanda Peralta Ramos (Byron) (Maria Fernanda Neil) - Turtinga mergina.Bendrauja su Sol,Pilara ir Belena.
Belena Menendez Pacheco (Belén Scalella) Dar viena turtinga mergina. Fernandos draugė.
Diegas Urcola (Diego Child) - Vaikinas iš geros šeimos, įsimyli Marisą. Turi sužadėtinę Palomą.
Doloresa "Lola" Arregui (Lis Moreno) - Kaprizinga mergina, įsiterpia tarp Fransisko ir Lauros. Yra įvaikinta, bet to nežino. Vėliau sužinos ir išvyks gyventi pas mamą. Prieš tai dar bandys vilioti Pablą.
Sabrina Guzman (Gimena Accardi) - "Erreway" grupės prodiuserio dukra. Įsimylejusi Manuelį ir stengiasi jį suvilioti, nepaisant, kad jis laimingas su Mija. Manuelis girtas ir Sabrina ji suvilioja bei priverčia manyti, kad gali būti nėščia.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://camilabordonaba.aforumfree.com/
Maistingoji
Tikra Cami draugužė Adminė
Tikra Cami draugužė Adminė
Maistingoji

Pranešimų skaičius : 142
Join date : 2008-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: {Serialo aprašymas}   Št. 03 08, 2008 12:26 pm

Serialo autorė Cris Morena jiems pasiūlė filmuotis 139 dalių istorijoje apie paauglius, kurie mokosi ir gyvena elitinėje Buenos Aires mokykloje. Serialas pasakoja apie turtingų ir įtakingų tėvų vaikus, kurie, skirtingai nei įprasta, priversti patys kovoti už savo vietą nedraugiškame pasaulyje. Čia - daug meilės, draugystės, neapykantos, tėvų, vaikų, mokytojų santykių. Veiksmas sukasi apie keturis serialo herojus - išpaikintą gražuolę Miją, ryžtingą Marisą, kilnų, bet neturtingą Manuelį ir mergaičių numylėtinį Pablą. Jie labai skirtingi, tačiau juos vienija bendras bruožas – meilė muzikai ir maištinga siela. Jie sukuria muzikos grupę Erreway, apie kurią ir sukasi gyvas, kupinas veiksmo ir muzikos gyvenimas.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://camilabordonaba.aforumfree.com/
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: {Serialo aprašymas}   

Atgal į viršų Go down
 
{Serialo aprašymas}
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Camilos Bordonabos forumas :: Maištingas amžius-
Pereiti į: