Image

 
rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Serijalo Son De Fierro aprašymas

Go down 
AutoriusPranešimas
Luisana
Pradedantis domėtis
Pradedantis domėtis
Luisana

Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2008-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Serijalo Son De Fierro aprašymas   Kv. 03 06, 2008 6:42 pm

Čia dėkite sio serialo aprasyma Very Happy Wink
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Luisana
Pradedantis domėtis
Pradedantis domėtis
Luisana

Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2008-03-06

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijalo Son De Fierro aprašymas   Kv. 03 06, 2008 6:47 pm

Naujas serialas su Osvaldo Laport, María Valenzuela, Mariano Martínez,
Soledad Fandiño, Felipe Colombo, Fabio Posca y Freddy Villareal.

Fierrai yra vedę jau 26 metus ir nepaisydami skirtumų myli vienas kitą taip kaip pirmą jų meilės dieną. Bet jie negyvena be jokių sunkumų. Šeimai skirti išbandymai, juos tik sutvirtina. O be stiprių charakterių ir Fierrų šeimos vienybės jie negalėtų išgyventi.

Pagrindiniai aktoriai:
Osvaldo Laport: ”Martin José Fierro”
Maria del Carmen Valenzuela : “Maria Alejandra Fierro”
Mariano Martinez: “Juan Martín”
Soledad Fandiño: “ Sandy Fierro”
Felipe Colombo: “Lucho Fierro”
Freddy Villarreal: “El Tío, Rodolfo Fierro”
Juan Carlos Dual: “Don Martin Fierro”
Dora Baret: “Neca, madre de Mariale”
Fabio Posca: “Pinko”:

Personažai:
MARTIN FIERRO (Osvaldo Laport), žinomiausias iš Fierrų. Jo profesija yar mėsininkas ir jis yra Fierrų šeimos galva. Tai labai gyvas žmogus, kovotojas ir labai patikimas. Jis gyvena dėl savo verslo, savo žmonos, trijų vaikų ir savo klubo Raudona ugnis.
LUCIA DE FIERRO (María Valenzuela), tai labai gyva moteris, besirūpinanti savo vaikais ir šeima taip kaip ir jos vyras, o gal net ir labiau. Ji yra istorijos mokytoja, bet jau kaip 15 metų nebedirba
mokykloje. Ji išėjo iš darbo, nes jos vyriausiasis sūnus prarado regėjimą.
JUAN (Mariano Martínez), sūnus 25 metų, vyriausias vaikas šeimoje, nuo 10 metų yra aklas. Savo šeimos ir draugų rūpesčiu jis baigia mokyklą. Tai labai aktyvus vaikinas, tiesingas.
SANDRA FIERRO, "Sandy" (Soledad Fandiño), 23 metų Fierrų dukrelė, ji gražuolė, linksma, atsakinga mergina. Jos tėvas labai ja didžiuojasi, nes ji būsima medikė. Bet Sandy pavargo būti pavyzdine mergaite. Ji susideda su Amadėjimu (Facundo Espinosa).
LUCHO FIERRO (Felipe Colombo), jam 17 metų ir jis jauniausias vaikas šeimoje. Jis jaučiasi truputį ignoruojamas avo tėvų. Jo motina skiria visą laiką sūnui Juanui, o tėvas - jo lepūnėliai Sandy. Jis bandys atkrepti tėvų dėmesį.
JOSE MARIA FONTANA (Mario Pasik), tai vyras, besirūpinantis šviestimu, jis į Argentiną atvyksta kartu su savo dukra Morena (Vanesa Gonzalez), tam kad užimtį aukštą postą švietimo ministerijoje. Jis buvęs Lucios vaikinas, ji jį paliko, nes pasirinko Fierrą.
EZEQUIEL (Favio Posca), Jis beveik Fierrų vaikas, jie jį priglaudė iš gatvės, jam davė darbą ir visą ko reikia gyvenimui. Dėl viso šito Ezekielis yra visida už Fierrus, juos visada palaiko, gerbia ir yra jiems dėkingas iki gyvenimo galo.
ANGELITO FIERRO (Fredy Villarreal), Jis jaunesnis Fierro brolis. Yra išlaikomas brolio, nuo tada, kai jo tėvas išmetė jį iš darbo ir iš namų. Jis labai prisirišęs prie Lucho.
MIMICHA (Dora Baret), Lucios mama. (María Valenzuela). Labi veikli moteris, turinti autoritetą Fierrų šeimoje.
MORENA FONTANA (Vanesa González), ji José María Fontana (Mario Pasik) duktė, ji labai ypatinga mergina, kurią įsimyli Fierrų sūnūs Juanas ir Luchas. Jai 17 metų, ji savimi pasitikinti mergina.
RITA (Eleonora Wexler), ji jauna, rimta ir atsakinga mergina. Ji padeda Juanui, jį slaugo nuo mažens. Tarp jų užsimezgusi labai graži draugystė, bet Ritai jau sunku nuslėpti, kad ji įsimylėjusi vaikiną.
DON MARTIN FIERRO (Juan Carlos Dual), Jis yra Fierro ir Angelito tėvas, viename iš rajonų turi savo kirpyklą. Jau daugiau nei trisdešimt metų Ponas Martinas paliko savo žmoną ir vaikus, net nepaaiškindamas, kodėl. Po kurio laiko jis pradėjo gyventi su vyru.
KARINA (Camila Bordonaba), ji yra Lucho mergina. Ji visais įmanomais būdais stengiasi likti su savo vaikinu, kai pajaučia, kad Luchui susipažinus su Morena, jų draugystei ima grėsti povajus.
AMADEO (Facundo Espinosa), tai dešnioji Fierro ranka. Stiprus, paprastas vyras. Jis vedęs ir turi 6 metų vaiką. Jis yra įsimylėjęs Sandy, nors žino, kad tai neįmanoma meilė.
ORTELLI (José Luis Mazza), Tai mokyklos direktorius, kurioje mokosi Fierrų vaikai.
SISI (Mónica Antonópulos), Lucios sesuo. Išpildydama motinos norą, turėjo ištekėti už italų milijonieriaus, bet sužinojo, kad ją italas apgaudinėjo...
LULI (Manuela Pal), geriausia Morenos draugė. Jos nuotykių draugė.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
Serijalo Son De Fierro aprašymas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Camilos Bordonabos forumas :: Son de Fierro-
Pereiti į: